193,15 159,63 excl. BTW

H561

Dit combinatiepakket is ontworpen om u essentiële inzichten te geven in de genetische gezondheid, eigenschappen en diversiteit van uw hond en bevat DNA-testen voor tal van belangrijke ziekten en/of eigenschappen.

20 werkdagen

Vanaf € 10,00 verzending en administratie per order (incl. BTW)

Specificaties

Breeds

Organ

specimen

Swab, Bloed EDTA, Bloed Heparine, Sperma, Weefsel

Algemene informatie

Dit combinatiepakket is ontworpen om u essentiële inzichten te geven in de genetische gezondheid, eigenschappen en diversiteit van uw hond en bevat DNA-testen voor tal van belangrijke ziekten en/of eigenschappen. Daarnaast berekenen we ook de Inteeltcoëfficiënt (COI) en het percentage Heterozygositeit van uw hond. Het COI toont de mate van inteelt van uw hond, terwijl het heterozygositeitspercentage een maat is voor de individuele genetische diversiteit van uw hond.

Door dit combinatiepakket te bestellen geeft u ons toestemming om de 35 000 SNP-gegevens (de resultaten van het onderzoek) gekoppeld aan het chipnummer van uw hond(en) te delen met de Universiteit Utrecht, als onze onderzoekspartner. Dit met als doel om de Fit2Breed database voor uw account te actualiseren en met als doel dat UU geanonimiseerd wetenschappelijk onderzoek kan uitvoeren. Deze gegevensoverdracht vindt automatisch plaats en er worden geen statusupdates van verstrekt.

Meer informatie over de samenwerking Fit2Breed en de Vereniging Het Nederlandse Kooikerhondje leest u op hun
website. Om dit pakket te bestellen, raden wij aan om gebruik te maken van deze link naar de Universiteit Utrecht. Daar kunt u eenvoudig de benodigde gegevens voor Fit2Breed aanleveren en het bestelproces afronden.

Informatie over individuele testen in dit pakket is beschikbaar door op de testen te klikken onder ‘Inbegrepen testen’ op deze pagina. We accepteren monsters van dieren van elke leeftijd. Normaal gesproken is de doorlooptijd van testen die in onze eigen faciliteiten worden uitgevoerd 10 werkdagen na ontvangst van het monster. Voor uit te besteden testen, gekenmerkt met “Extern lab”, of “Extern patent lab”, is de doorlooptijd ten minste 20 werkdagen na ontvangst van uw monster. Houd er rekening mee dat de genoemde 20 werkdagen een schatting is, omdat de verzendtijd naar deze externe laboratoria kan variëren als gevolg van onverwachte vertragingen.

Sommige testen worden uitgevoerd door een extern laboratorium. CombiBreed verzorgt de bemiddeling tussen u als klant en het externe laboratorium. CombiBreed kan in deze gevallen niet aansprakelijk worden gesteld voor het gedrag van opdrachtgever en/of opdrachtnemer.

Klinische eigenschappen

Extra informatie

Referenties

Pubmed ID:

Omia ID:

Year published: